Tümosis 2007 de kurulmuş ancak sektörde 25 yıllık deneyime sahiptir.

Dünya”da ve Türkiye”de kurmuş olduğumuz otomasyon sistemleri sizleri çok daha ileri taşımaktadır. Dünyanın farklı noktalarından gelen uzmanlar sistemlerimize hayran kalmaktadır.

Tümosis olarak; Elektrikli araçlar, İstasyon altyapı çözümleri, Turpak yazar kasa, Araç takip sistemi, Tanker otomasyon sistemi, Merkez ofis sistemi, Muhasebe ve market yönetimi, Taşıt tanıma sistemi, Tank otomasyonu sistemi, Pompa otomasyonu sistemi gibi tüm otomasyon sistemlerini büyük bir özveri, son teknoloji donanım ve yazılımla donatmaktayız. Tüm bu sistemlerin yanısıra Türkiye”de ilk defa Kablosuz istasyon otomasyon sistemini kullanmaktadır. Beton kesme veya farklı fiziki işlemlere gerek duymayan kablosuz istasyon sistemi geleceğin ötesinde bir yapıya sahiptir.

Tümosis; Akaryakıt firmaları, filo sahipleri, Şantiyeler ve kamu kurum ve kuruluşlar için karlı ve kazandıran ileri teknolojiler sunmaktadır. Sektörün tüm otomasyon ihtiyaçlarını karşılayan firmamız 7/24 çalışarak sektöre otomasyon sistemini öğretmek ve anlatmak adına bir görev edinmiştir.