Konteyner sistemler günümüze hemen hemen her sektörde kullanılmaya başlandı. Özellikle akaryakıt firmaları için çok iyi tercih haline gelmektedir. Akaryakıt istasyonları konteyner sistemlerini her türlü kötü hava koşullarına soğuk ve sıcak hava şartlarına karşı dayanıklı olduğu için tercih etmektedir.

Akaryakıt istasyonları konteyner sistemlerini güvenli akaryakıt tanklarının korunmasında, basınçlı tankların korunmasında, basınçlı gaz tankları gibi çoğu tankı her türlü hava koşullarına, darbelere ve çarpmalara karşı korunmasında kullanmaktadır. Her türlü sıvı ve ısı izolasyonu sağlanarak üretilen akaryakıt konteynerler istenilen ölçülerde imalatı yapılabilmektedir. Akaryakıt konteynerlerinde her türlü ikaz, uyarı işareti ve topraklama sistemleri bulunmaktadır. Akaryakıt konteynerleri genellikle akaryakıtların depolanmasında kullanıldığı için her türlü güvenlik önlemi alınmaktadır.

Akaryakıt konteyneri, maksimum doluma ulaştığında otomatik olarak doldurmayı durduracaktır. Her türlü basınçlı duruma karşıda uyarı sistemleri devreye girer. Akaryakıt konteynerleri oluşabilecek her  türlü kötü duruma göre tasarlandığı için önceden uyarı vererek ölümcül kazaların önüne geçer. Akaryakıt konteyner sistemler inşaat alanlarında, şantiyelerde, taşımacılıkta, işletmelerde, maden işletmeciliğinde, her türlü yakıt istasyonu gibi yerlerde ihtiyacın olduğu yerlerde kullanılmaktadır.

Tümosis olarak akaryakıt konteynerleri için müşterilerimizin önceliklerini önde tutmaktadır. Tümosis Tükiye ve Dünya"da konteyner sistemleri için firmalara profesyonel çözümler sunmaktadır.