Tank Otomasyonu Sistemi

Tank otomasyon sistemi, ile yer altında ve yer üstünde bulunan tankların güvenliği, kontrolü ve yakıtın depolanmasını sağlayan sistemdir. Bu sistem ile yakıt tank"larındaki yakıtın kontrolü sağlanır. Yakıtların anlık olarak sıcaklığı, yakıt seviyesi anlık olarak takip edilmektedir. Ayrıca tank"a yakıt dolumu veya boşaltımı da otomasyon sistemimiz üzerinden kontrol edilir. Tank otomasyon sistemine akaryakıt muhasebe sistemimiz entegre edilerek yakıt miktarları karşılaştırılır.

Tank otomasyon sistemi gelişmiş son teknoloji sensörler kontrol altına alınarak olası yangın ve kötü hava koşullarına karşı kontrol edilir. Tüm tank"lar merkez ofisten kolaylıkla kontrolü de sağlanır. Gelişmiş sistemimiz ile araçlar belirlenen seviyelerde tank"lardan yakıt alabilme imkanı bulunur. Tankların uzaktan kontrolü merkez ofisten sağlanır. Tank otomasyon sisteminde oluşabilecek arızaların önüne geçmek adına sistemimiz geliştirilmiştir. Herhangi bir ek yazılıma veya donanıma sahip olmadan sistemimiz üzerinden kontrol edilir.

Tank otomasyon sistemimiz ülkemizde ve dünyanın farklı noktalarında büyük kurum ve kuruluşlar için kurulmuştur. Uzun yıllar sorunsuz ve kontrollü bir şekilde çalışan sistemimiz son teknolojiyi barındırmaktadır.