Gelişen teknoloji ile birlikte 15-20 yıldır araç sayıları da çok fazla artmaktadır. İnsanlar araçlarını artık evlerinden daha çok önemsiyor ve kullanıyor. Gün içerisinde çok yoğun olarak çalışanlar araçlarını genellikle araç yıkama sistemleri ile yıkamaktadır. Genellikle benzin istasyonlarında bulunan otomatik araç yıkama sistemleri sıkça kullanılmaktadır. Tek bir tuşla araçlar 1-2 dakika içerisinde tertemiz olmaktadır. Bu sistemler genellikle insanların yoğun taleplerine karşı cevap verebilmek adına firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Araç yıkama sistemlerinin kullanım alanlarına göre bir çok çeşidi vardır. Tünel tipi araç yıkama sitemleri, Fırçalı araç yıkama, Fırçasız araç yıkama, otomatik dokunmadan araç yıkama, köpüklü araç yıkama, köprü tipi ve basınçlı araç yıkama sistemleri bulunmaktadır. Otomatik araç yıkama sistemleri iç ve dış mekanlara kolaylıkla uygulanabilir. Profesyonel araç yıkama sistemlerimiz hassas, her türlü hava koşullarına dayanıklı, güç gerektirmez, tam otomatik, uzun kullanım süresi ile yıllarca kullanılabilmektedir.

Yeni nesil araç yıkama sistemleri ile çok daha hızlı ve hassas araç yıkama yapabilirsiniz. Düşük maliyetlerle yüksek verimlilik sağlayan fırçalı, fırçasız ve köpüklü araç yıkama sistemleri ile maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürebilirsiniz. Uzun ömürlü olan araba yıkama sistemleri ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamış olursunuz. Ayrıca otomatik oto yıkama sistemleri ile su ve deterjan gibi kaynaklardan da önemli ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. Korozyona karşı yüksek dayanıklılık gösteren yıkama sistemleri sık bakım gerektirmez ve fazla enerjide harcamaz. 1. Kaliteli malzemeden üretilen araç yıkama sistemleri yüksek performans ve uzun kullanım süresi sunmaktadır.

Tümosis, 25 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği yazılım ve donanım ile büyük kuruluşlara, filo sahiplerine, galerilere, kamu kurum ve kuruluşlara ve akaryakıt istasyonlarına araç yıkama sistemleri için sayısız şekilde çözümler sunmaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de geliştirdiği tam otomatik araç yıkama sistemleri ile sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.