Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemi, ülkemizde firmamızın bu sistemi en çok tercih edilenleri arasındadır. Standart araç takip sistemlerine göre daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Araç sayınızın sayısı farketmeksizin sistemimiz çalıştırabilmektedir. Her sektörden her araca takılabilecek sistemimiz ile araçlarınızı her an takip edebilirsiniz. Özellikle taşımacılık ve Lojistik sektöründe bulunan firmaları kullandığı sistemimiz uzun yıllar verimli çalışabilmektedir.

Profesyonel Kontrol

Taşıma ve Lojistik firmalarının araç filolarının nerede olduğunu takip ederek kontrol altına almaktadır. 7/24 çalışan sistemimiz sayesinde keyfi kullanımlar ortadan kalkmaktadır. Flonuzun kontrolünü sağlayıp sizlere geniş ölçüde rapor sunar. Daha verimli çalışmanızı sağlayan sistemimiz ile daha rahat edeceksiniz.

Sunucu ve Harita Sistemi

Araç takip sistemimizdeki sahip olunan harita sistemi google haritalara aittir. Uydu görüntüleri ve 3D haritalar ise Microsoft haritalara aittir. Sistemimiz sayesinde 81 il ve KKTC cumhuriyetinde araçlar anlık olarak takibi yapılır.

Sistemimiz Uydutek web portal ile araç bilgilerine anlık olarak ulaşılabilir ve kolay yönetilebilir. Sistemimize herhangi bir ek yazılım ve kurulum gerektirmez. Sistemimiz internet olan her yerde araç bilgilerine ulaşabilir.

Mobil ile Takip

Günümüze mobil platformun gelişmesi ile artık araç filonuzu akıllı telefonunuzla kolayca takip edebilirsiniz. Her telefonda çalışan uygulamamız kolay, basit ve yüksek performansa sahiptir.

Araç Servis ve İletişim Giderlerinde Düşüş

Araç takip sistemimiz ile iş dışı kullanım kesinlikle ortadan kalkmaktadır. Keyfi kullanımların önüne geçen sistemimiz sizlere ek olarak masraf çıkartmaz. Yakıt tasarrufu dışında zaman ve iletişim ücretleri de büyük olasılılıkla düşecektir.

Yakıt Tasarrufu

Yakıttan yüzde 25 tasarruf için aracın her hareketini gözlemleyerek uyarılarda bulunur. Ani yavaşlama ve hızlanma, trafik kurallarına uyma, rölantide uzu nsire boyunca çalışması ve sürüş kurallarına uygunluğu kontrol eder. Sistemi bir kere kurarak uzun yıllar tasarruf sağlayabilirsiniz.

Servis Ağımız

Türkiye"nin her iline hizmet veren firmamız aylık olarak 30 bin civarında araca montaj yapmaktadır. Profesyonel, tecrübeli  ve sertifikalı ekibimizle 60 civarında servis ve mobil ekiplerle hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi

Sistemimiz ve çağrı merkezimiz her gün her saat çalışmaktadır.